MSI به مناسبت سی سالگی‌اش مدلی ویژه از GTX 1080 عرضه می‌کند

photo_2016-09-19_15-36-40
شرکت MSI سی‌امین سالگرد خود را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سازنده‌های سخت‌افزار کامپیوتر جشن گرفته است. این شرکت، به همین مناسبت، یک کارت گرافیک ویژه تدارک دیده که قرار است بهترین ساخته‌ی MSI تا به امروز باشد. این شرکت برای ساخت سیستم خنک‌کننده‌ی این کارت گرافیک، با شرکت EK Water Blocks همکاری کرده است.

کارت گرافیک ۳۰th Anniversary Edition شرکت MSI در اصل یک پردازنده‌ی گرافیکی GTX 1080 انویدیا است که تمام قدرت مورد نیاز برای اجرای بازی‌ها در بالاترین کیفیت و وضوح ۴K را برای‌تان فراهم می‌کند. این کارت گرافیکی یک سیستم بسته‌ی خنک‌کننده‌ی مایع دارد.

سیستم خنک‌کننده‌ای که شرکت EK Water Blocks برای کارت گرافیک MSI ساخته، قرار نیست به صورت جداگانه عرضه شود. یعنی تنها راه تهیه‌ی این سیستم خنک‌کننده، خرید کارت گرافیک جدید MSI است؛ طوری که کارت ۳۰th Anniversary Edition شرکت MSI را می‌توان در اصل یک آیتم کلکسیونی خواند
کارت گرافیک GeForce GTX 1080 30th Anniversary Edition فرکانس پایه‌ای برابر با ۱۷۲۱ مگاهرتز دارد که در حالت بوست، به ۱۸۶۰ مگاهرتز می‌رسد. مقدار حافظه‌ی این کارت گرافیک، هشت گیگابایت حافظه از نوع GDDR5X است. این کارت هم‌چنین با چراغ‌های LED که به همه رنگ در می‌آیند، تزیین شده است.
photo_2016-09-19_15-37-45

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *